NOVITECH Motorsport

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pozvánka do Násedlovic 21. - 22. května 2011

Email Tisk PDF
slovacky_kopec_2011plan_nasedlovice_big
 

Náměšť nad Oslavou

Email Tisk PDF

IMG_7291_mMezinárodní mistrovství Střední Evropy LIQUI MOLY Berg-Cup 2011 v závodech automobilů do vrchu pokračovalo letošním třetím závodem v Náměšti nad Oslavou. Výroční XXX. Zámecký vrch se nesl v duchu krásného počasí a oslav. Pořadatelé připravili jak pro jezdce, tak diváky krásný doprovodný program, který vyvrcholil večerním ohňostrojem.

 

 

 

 

Celý článek...
 

Pozvánka do Náměšti nad Oslavou 7. - 8. května 2011

Email Tisk PDF
trate_namestnadoslavou_plakat_2011_m
 

Jarní cena Brna - report

Email Tisk PDF

radek_krakovicVe dnech 29. 4. -1. 5. 2011 na Masarykově okruhu v Brně, při tradiční Jarní ceně, začalo Mezinárodní mistrovství ČR v závodech automobilů na okruzích. Ve formulové divizi 3 se podniku zúčastnil také Radek Krakovič se svým vozem FiKS 09RK. V pátečních kvalifikačních trénincích, které byly ve znamení proměnlivého počasí, Radek obsadil 8. místo. V průběhu sobotního závodu se projevila závada na převodovce a v cíli byl klasifikován na 10. místě. Přes snahu týmu o improvizovanou opravu stejná závada nedovolila dokončení nedělního závodu. Dalším podnikem pro Radka Krakoviče bude takřka domácí závod v Násedlovicích ve dnech 21. - 22. 5. 2011.

Aktualizováno Středa, 04 Květen 2011 07:01
 

Vysoké Mýto káry

Email Tisk PDF

adam_konecnyPo minuloroční přípravě Adama Konečného na motokáře Honda 200 se o tomto víkendu poprvé zúčastnil Moravského poháru v kartingu ve Vysokém Mýtě. Startoval za Novitech Motorsport, jehož hlavním partnerem pro karting je firma Bonega, s.r.o. Jezdec startoval na motokáře značky CRG s motorem Honda 390, zúčastnil se jak závodů ve sprintu, tak i vytrvalostního závodu. Během

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2011 13:00 Celý článek...
 

Jarní cena Brna

Email Tisk PDF
Ve dnech 30. 4. - 1.5. se koná Jarní cena Brna na Masarykově okruhu, které se v Divizi 3 zúčastní Radek Krakovič s formulí FiKS 09RK. Jedná se o první podnik sezóny okruhového mistrovství.
 

Slovakiaring

Email Tisk PDF

slovakiaring_mDruhým závodem MMČR byl závod na Slovakiaringu v rámci závodů automobilů do vrchu LIQUI MOLY Berg Cup 2011. Kovosteel Novitech

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2011 13:01 Celý článek...
 

Brněnský Drak

Email Tisk PDF

Za slunného ale větrného počasí se uskutečnil v neděli 10. dubna první dvouzávod Mistrovství Střední Evropy Berg Cup 2011 na Masarykově okruhu pod názvem VARS Brněnský Drak.

Aktualizováno Středa, 25 Květen 2011 13:02 Celý článek...
 

Technické zajímavosti

Email Tisk PDF

tw001
Pro oživení stránek spouštíme technické window, kde budeme postupně uvolňovat různé technické informace a zajímavosti. Dále chceme zajímavou formou kvízu naše návštěvníky zapojit do oblasti aerodynamiky, geometrie a jiných zajímavostí z motorsportu.

K řešení kvízů je potřeba registrace uživatele. Jelikož budeme zveřejňovat cenné informace, správnou odpověď se dozví vždy jen ten, kdo správně odpověděl. Kvízy budou udělány formou grafů, výkresů, skic a náčrtů.

 

Kvíz č.3

Email Tisk

Který z těchto difuzorů vytváří největší přítlak?

tw103m

{reg}Odpovědi zasílejte na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript {/reg}

 

Kvíz č.2

Email Tisk

Která výška podlahy nad zemí generuje nejvyšší přítlak?

tw102m

{reg}Odpovědi zasílejte na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript {/reg}

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Banner
Banner
Banner

Prezentace

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner